Spotkanie

PIERWSZA WIZYTA INFORMACYJNA trwa około 40-60 minut. Aby jak najlepiej opracować indywidualną dietę i dostosować właściwe zalecenia żywieniowe, dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy dotyczący przebytych schorzeń, dotychczasowego sposobu odżywiania, trybu życia oraz upodobań kulinarnych.

Jednym z ważnych elementów jest analiza składu ciała. W poradni pomiar ten dokonywany jest przy wykorzystaniu bioimpedancji elektrycznej (BIA). Stosując BIA można określić: zawartość tkanki tłuszczowej, masy tkanki mięśniowe i kostnej, stopień nawodnienia organizmu oraz zagrożenie cukrzycą czy przewidywany wiek narządów wewnętrznych.

Uwaga! Z analizy nie mogą skorzystać kobiety w ciąży a także osoby z rozrusznikiem serca!

  Jak przygotować się do PIERWSZEJ WIZYTY? – zabierz ze sobą aktualne wyniki badań (podstawowa morfologia krwi, cholesterol: całkowity, LDL, trójglicerydy, HDL, glukoza, AsPat, AlAt, podstawowe badanie moczu). Jeśli wyniki były wykonywane w ciągu ostatnich 4 miesięcy nie trzeba robić nowych. – zrób wywiad 24 godzinny. Polega to na tym aby spisaćco dokładnie zostało spożyte w ciągu 3 dni (najlepiej 2 dni roboczych i 1 dnia wolnego). – aby wynik analizy był najbardziej wymierny warto przed wizytą nie uprawiać aktywności fizycznej, nie spożywać alkoholu, nie jeść i nie pić tuż przed a przede wszystkim ubrać wygodne do ściągnięcia obuwie i skarpetki (na analizator staje się bosymi stopami). Współpracujemy z Laboratorium LAB-MED. Poniżej pakiet badań do wykonania w bardzo atrakcyjnej cenie oraz lista punktów pobrań krwi. UWAGA: aby móc skorzystać z promocji trzeba podejść do Nas, aby otrzymać zlecenie na badania. wyniki do zrobienia                                        punkty pobrań

WIZYTY W PROGRAMACH ŻYWIENIOWYCH

WIZYTY Z DOKUMENTACJĄ: Na pierwszym spotkaniu z wybranego programu żywieniowego otrzymasz: – zalecenia podstawowe dotyczące diety, – listy produktów dozwolonych i zakazanych, dzięki którym nauczysz się jak wymieniać produkty w diecie np. w czasie wyjazdu, delegacji czy podczas wyjścia do restauracji, – rozpisany indywidualny jadłospis na 14 dni wraz z przepisami.

WIZYTA Z PRZEPISAMI DODATKOWYMI: Odbywa się po 2 tygodniach stosowanej diety – trwa około 20-30 minut. Na wizycie otrzymasz przepisy dodatkowe, aby móc wzbogacić swój jadłospis. Porozmawiasz z dietetykiem na temat jadłospisu, jak również dalszej realizacji celu. Dodatkowo dostaniesz ciekawostkę dietetyczną, dzięki której dowiesz się interesujących rzeczy dotyczących zdrowego odżywiania.

PODSUMOWANIE WYNIKÓW: Odbywa się po 3-4 tygodniach od ostatniego spotkania z dietetykiem – trwa około 15 minut. Na nim szczegółowo omówimy Twoje wyniki, porównamy skład ciała z pierwszego i ostatniego spotkania. Wizyty (poza podsumowaniem wyników) odbywają się co 2 tygodnie. Jest możliwość przełożenia spotkania w ciągu tygodnia od wyznaczonego spotkania. Gdy wizyta drugi raz jest przekładana staje się wizyta online a dokumentację przesyłami emialem. Tym samym każdy program może być wydłużony o miesiąc.